Metallica gra na szkolnych instrumentach i publikuje dwa teledyski

Już jutro do sprzedaży trafi nowa płyta Metalliki, a akcja promocyjna wciąż trwa. Muzycy wystąpili w programie Jimmy’ego Fallona i zagrali na szkolnych instrumentach. Ponadto opublikowali w internecie dwa nowe utwory!

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon to bardzo popularny program w amerykańskiej telewizji, podczas którego gospodarz prowadzi rozmowy z gwiazdami kina, muzyki i kultury, komentuje bieżące wydarzenia i kręci zabawne parodie. Co jakiś czas możemy również oglądać filmiki, w których Fallon wraz z zespołem The Roots oraz gościem programu wykonuje piosenki na instrumentach muzycznych. Do tej pory w „The Tonight Show Music Room” występowali m.in. Adele, Mariah Carey, a także… postacie z Ulicy Sezamkowej.

Tym razem do programu zostali zaproszeni muzycy Metalliki, którzy wykonali utwór „Enter Sandman”. Zobaczcie poniżej, jak radzą sobie na zabawkowych instrumentach:

Po występie w programie Fallona na oficjalnym kanale Youtube Metalliki opublikowano dwa teledyski do utworów: „Confusion” oraz „Dream No More”, które możecie obejrzeć poniżej:

„Confusion”

„Dream No More”

Nowy album „Hardwired…To Self-Destruct”, który trafi na półki sklepowe 18 listopada 2016 roku, będzie dwupłytowym wydawnictwem, na którym znajdzie się 12 nowych utworów.

Źródło:materiały zespołu, The Tonight Show Starring Jimmy Fallon