NECROPHAGIA po raz pierwszy w Polsce!

Knock Out Productions i Left Hand Sounds przedstawiają koncert deathmetalowego horroru prosto z USA. 6 grudnia w poznańskim klubie u Bazyla zagra Necrophagia. Ekipie Killjoya towarzyszyć będzie deathmetalowa bestia i nieoficjalny kontynuator historii Pungent Stench Schirenc Plays Pungent Stench.

BILETY:

NECROPHAGIA (USA) death metal

+ Schirenc Plays Pungent Stench (Austria) death metal

Kiedy: 6 grudnia (wtorek) 2016

Gdzie: Poznań @ u Bazyla, ul. Norwida 18A

Bilety: 65 zł – przedsprzedaż; 75 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions i Left Hand Sounds

Dołącz na FB: https://www.facebook.com/events/1120085618075892/

Bilety kolekcjonerskie: http://knockoutprod.net/sklep/

necrophagia

NECROPHAGIA (USA) death metal:

Malutki Killjoy, naprawdę Frank Pucci, swoją miłość do horrorów gore i w ogóle estetyki gore i zombiaków, postanowił kiedyś wyrazić poprzez muzykę, teksty oraz obrazki. To „kiedyś” nastąpiło w Ohio w 1983 roku, co czyni powstałą właśnie wtedy Necrophagię jedną z najstarszych kapel deathmetalowych. Z 10-letnią przerwą istniejącą do dziś.

Necrophagia ma jakiś udział w tym, że filmy Dario Argento, Lucio Fulciego i George’a Romero wciąż zdobywają kolejne generacje fanów. Horror metal Amerykanów, bo tak też określa się to, co gra kapela, z każdym wydawnictwem dostarcza swego rodzaju scenariusza do produkcji pełnej krwi, wnętrzności, tortur, żywych trupów, itp. Tych wydawnictw może nie ma wiele, jak na tak długą karierę, ale ich jakość i znaczenie dla gatunku są niepodważalne.

Zaczęło się od płyty „Season Of The Dead” w 1987 roku, a po przerwie powstał kultowy „Holocausto de la Morte” z udziałem Phila Anselmo (alias Antona Crowleya), a po nim kapitalny „The Divine Art Of Torture”. Dyskografię grupy zamyka album „WhiteWorm Cathedral” z 2014 roku. Necrophagia, w co trudno uwierzyć, jeszcze nigdy w Polsce nie grała! Po raz pierwszy zjawia się u nas z austriackimi freakami z Schirenc Plays Pungent Stench. I z powracającym do składu Mirai Kawashimą z Sigh. To będzie uczta dla wszystkich kochających najbardziej pokręcone twory ludzkiego umysłu. Przygotujcie swe zwłoki. Gore forever!

http://necrophagiaofficial.com

https://www.facebook.com/NecrophagiaOfficial

SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH (Austria) death metal:

Chcecie się przekonać, do jak pokręconych perwersji zdolny jest człowiek? To posłuchajcie austriackiego Pungent Stench, a ściślej, kontynuującego estetyczną tradycję tria, zespołu Schirenc Plays Pungent Stench, z El Cochino, czyli Martinem Schirencem w roli lidera. Wydłużenie nazwy wiąże się ze słabymi, zakulisowymi potyczkami prawnymi między byłym muzykiem a Martinem, które najwyraźniej dalekie są od rozstrzygnięcia, skoro wokalista i gitarzysta wciąż występuje pod inną nazwą, dzieląc się wspaniałym dziedzictwem powstałej w 1988 roku w Wiedniu załogi. Załogi, która w Polsce wystąpiła niedługo po tym, jak powstała, na pamiętnym festiwalu Thrash Camp w Rogoźniku.

Schirenc Plays Pungent Stench nie nagrywa nowej muzyki. Przynajmniej na razie. Martin wraz z wyglądającym jak wnuk Elvisa Dannym Vacuumem (bas, wokal) i Mikiem G. Mayhemem (perkusja), w porywającym stylu składa hołd twórcom niezapomnianych albumów „For God Your Soul… For Me Your Flesh” i „Been Caught Buttering”. Składa hołd kapeli, która zalicza się do pionierów death metalu, a wyróżniała się niesamowitym klimatem, wybitnie pokręconym poczuciem humoru oraz tym, że wszelkie okropieństwa, perwersje i wszystko to, co podpada pod słowo „gore”, podniosła do rangi sztuki. Na żywo dają fanom prawdziwy the best of Pungent Stench.

http://www.district-19.com

https://www.facebook.com/Schirenc.Plays.Pungent.Stench

Źródło:materiały organizatora