Crippled Black Phoenix, Blindead, Tides From Nebula w Progresji

Grudzień będzie w Progresji czasem koncertów promujących najnowsze płyty zespołów, które od wielu lat przyjaźnią się z klubem i nieraz gościły na jego scenach.

Tides From Nebula / Tranquilizer

Po ponad dwóch latach od wydania poprzedniego albumu zespół Tides From Nebula powraca z nową płytą! Krążek zatytułowany Safehaven ukazał się 6. maja nakładem Mystic Production.

Spodziewajcie się najbardziej klimatycznego i efektownego koncertu TFN do tej pory.

Tides From Nebula to warszawski kwartet instrumentalny powstały w 2008 roku.

W swojej karierze zagrali ponad 500 koncertów, dzięki czemu są uważani za jeden z czołowych zespołów gatunku w Europie. Są pierwszym zespołem tego typu, który zagrał trasę koncertową w Indiach odnosząc tam frekwencyjny sukces, m .in grając jako główna gwiazda na festiwalu, który odbywał się na sławnym torze F1 w Greater Noida.

DATA: 03.12.2016

grudzień w progresji

Blindead + support

Po trzech latach od wydania albumu „Absence” Blindead powraca z nową płytą i koncertami!

‚Ascension’ będzie piątym longplay’em w dorobku Blindead i pierwszym dokonaniem formacji nagranym z nowym wokalistą, Piotrem Piezą! W ostatnich tygodniach na rynku pojawił się singiel ‚Hearts” zapowiadający najnowszą płytę.

DATA: 11.12.2016

grudzień w progresji

Crippled Black Phoenix [Wielka Brytania] / Publicist UK [Wielka Brytania] / The Devil’s Trade [Węgry]

Crippled Black Phoenix – supergrupa z Wielkiej Brytanii wraca do Polski! Już 19 grudnia 2016 roku, ponownie wystąpi na scenie Progresja Music Zone!

Crippled Black Phoenix to projekt muzyków, którzy wywodzą się z tak energetycznych kapel jak Electric Wizard, Iron Monkey, Portishead, Mogwai czy Gonga.

W tym roku zespół ruszy w trasę promującą kolejny album, który ma się pojawić na rynku jesienią.

DATA: 19.12.2016

grudzień w progresji
Źródło:materiały organizatora