Skillet na dwóch koncertach w Polsce!

Skillet to jeden z najbardziej utytułowanych zespołów rockowych XXI wieku – sprzedająca 11 milionów płyt i mająca na koncie dwie nominacje do nagrody Grammy grupa, wraca do Polski na dwa koncerty.

Skillet zostało założone w Memphis w 1996 roku. Autorzy hitu „Monster” (57 milionów odtworzeń w serwisie Spotify i 2,5 miliona sprzedanych singli) już 5 sierpnia wydadzą swój dziewiąty album „Unleashed”, który ma być jeszcze głośniejszy niż poprzednie dzieła kwartetu.

Dwie płyty zespołu: „Collide” i „Comatose” były nominowane do nagrody Grammy, „Awake” i „Comatose” pokryły się w USA platyną. Gwiazdy Impact Festivalu i klubowego koncertu z 2014 roku, ponownie zawitają do naszego kraju, tym razem właśnie w ramach „Unleashed Tour 2016”, promującego nowy krążek.

Przed Skillet, zdobywcą nagrody Billboardu za najlepszy album chrześcijański roku, wystąpi formacja Red Sun Rising. Pochodzący z mocno artystycznego Akron w stanie Ohio, zespół zaprezentuje m.in. materiał z wydanego rok temu krążka „Polyester Zeal”. To będzie pierwszy występ w Polsce post-grunge’owców z Red Sun Rising.

Bilety

27 listopada, klub Stodoła, Warszawa

28 listopada, klub Kwadrat, Kraków

89 PLN – miejsca stojące

129 PLN – miejsca siedzące na balkonie (tylko w Warszawie)

w sprzedaży od 29 lipca od godziny 12-tej na www.LiveNation.pl.

Skillet

Źródło:materiały organizatora