Sirenia, Týr, Unleash the Archers, Xaon, Relicseed w Gdańsku

W listopadzie w gdańskim klubie B90 wystąpią Sirenia oraz Týr!

Metalowa uczta czeka gdańską publiczność 14 listopada. W klubie B90 wystąpią norweska Sirenia oraz Týr z Wysp Owczych. A w roli supportów zagrają: Unleash the Archers, Xaon, Relicseed.

sirenia

Sirenia (Norwegia)

Sirenia to dziecko Mortena Velanda, który w latach 90. współtworzył Tristanię – jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w historii symfonicznego metalu. Obydwa projekty zdefiniowały charakter swojego gatunku, a przez kolejne lata nadawały mu nowego znaczenia, stając się tym samym niedoścignionym ideałem dla wielu podobnych kapel.

Na najbliższej trasie koncertowej Sirenia będzie promować swój siódmy album – „The Seventh Life Path”, który ukazał się w katalogu wytwórni Napalm Records. Dla europejskich fanów będzie to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ zespół na klubowych koncertach nie występował tu od siedmiu lat.

Týr (Wyspy Owcze)

Jeden z najpopularniejszych towarów eksportowych Wysp Owczych powraca na Stary Kontynent. Po znakomitej trasie u boku Finntroll zespół ponownie zaprezentuje swoją unikalną mieszankę folk/viking metalu z heavy metalem.

W charakterze supportów wystąpią aż trzy zespoły:

Unleash the Archers (kanadyjski, melodyczny power metal)

Xaon (szwajcarski death metal)

Relicseed (heavy metal z Łotwy)

BILETY:

14.11.2016r.

klub B90, Gdańsk

przedsprzedaż – 80zł/ w dniu koncertu- 90zł

do nabycia na:

www.tickets.soundrive.pl . www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.biletomat.pl

Źródło:materiały organizatora