Red Hot Chili Peppers udostępnia teledysk do „Dark Necessities”

Zespół Red Hot Chili Peppers nie zwalnia tempa promocji swojego nowego albumu! Teraz pochwalili się nowym teledyskiem do piosenki „Dark Necessities”.

Premiera utworu „Dark Necessities” odbyła się 5 czerwca. Błyskawicznie zyskała uznanie wśród fanów zespołu oraz krytyków. Dzień przed wydaniem nowej płyty zatytułowanej „The Getaway” Red Hot Chili Peppers za pośrednictwem swojego fanpage’u na Facebooku opublikowali teledysk do pierwszego singla z tego albumu.

„Dark Necessities” wyreżyserowała Olivia Wilde, aktorka znana z ról w serialach „Vinyl” oraz „Doktor House”. Zobaczcie efekt współpracy muzyków oraz producentki w poniższym video.

Nowy album trafi do sprzedaży 17 czerwca. Ponadto „The Getaway” promują jeszcze dwa single: „We Turn Red” i „The Getaway”.

Przypomnijmy, że słynny zespół zagra podczas Open’er Festival 2016, który odbędzie się w dniach 29.06-2.07.2016 w Gdyni. Natomiast Red Hot Chili Peppers zagrają w czwartek (30.06) na Orange Main Stage. Będzie to ich trzecia wizyta w naszym kraju.