Cormac Neeson zaprasza na sierpniowy koncert The Answer!

7 sierpnia w warszawskim klubie Proxima wystąpi znakomity hard rockowy zespół z Irlandii Północnej – The Answer.

Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej rocznicowe wznowienie debiutanckiej płyty „Rise” z 2006 roku, która ukazuje się już w najbliższy piątek, 17 czerwca. Cormac, wokalista grupy w filmiku poniżej zaprasza Was osobiście do przyjścia do klubu!

A jeszcze w tym roku usłyszymy zupełnie nowy materiał zespołu. Album „Solas” ukaże się 14 października, a za jej produkcję odpowiada, podobnie jak to było przy „Rise”, duet Andy Bradfield / Avril Macintosh.

Polski koncert The Answer już 7 sierpnia w warszawskiej Proximie. Zanim jednak wejdą na scenę, publiczność rozgrzeją dwa znakomite polskie zespoły – RusT i Superhalo.

BILETY:

THE ANSWER

+ Rust

+ Superhalo

07.08.2016

Warszawa, Proxima, Otwarcie bram: 19:00, Start: 20:00

Ceny biletów:

70 PLN – przedsprzedaż

80 PLN – w dniu koncertu

Bilety w sprzedaży na stronach:

www.Eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl oraz na stronie www.shop.metalmind.com.pl

The Answer

The Answer to zespół, który nie boi się łączyć dźwięków zainspirowanych tak klasycznymi zespołami jak Led Zeppelin, Free, AC/DC czy The Black Crowes z graniem typowym dla XXI wieku. Nie używa przy tym przestylizowania czy powielania starych schematów. Ich utwory są świeże, przebojowe, pozbawione pretensjonalności. To znakomity „mainstreamowy” rock z ogromną klasą i szczyptą nostalgii. Formacja zrobiła piorunujące wrażenie nie tylko na miłośnikach klasycznego rocka i dziennikarzach, ale również i na innych artystach – do fanów The Answer zaliczają się między innymi Jimmy Page (Led Zeppelin) i Joe Elliott (Def Leppard). 17 czerwca ukaże się specjalna, rocznicowa edycja debiutanckiego albumu „Rise” (2006), którą będzie wspierać promocyjnie trasa koncertowa, w ramach której 7 sierpnia zespół zagra w warszawskim klubie Proxima!

The Answer – skład:

Cormac Neeson – wokal

Paul Mahon – gitara

Michael Waters – bas

James Heatley – perkusja

The Answer – strony oficjalne:

http://www.theanswer.ie/

https://www.facebook.com/theanswerrock

the answer
Źródło:materiały organizatora