Chemia wystąpi jako support Bring Me The Horizon

Chemia supportem podczas wyprzedanego koncertu Bring Me The Horizon.

Bring Me The Horizon zagrają już 14 czerwca w Stołecznej Stodole. Przed Brytyjczykami wystąpi zespół Chemia.

Chemia zapowiada energetyczne show składające się głównie z utworów pochodzących z ostatniej płyty „Let Me”, który został wydany we wrześniu ubiegłego roku. Album, pełen energetycznych riffów, które rewelacyjnie sprawdzają się podczas koncertów, powstał we współpracy z legendarnym producentem Mike’em Fraserem, który nagrywał i miksował takie zespoły, jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC czy Aerosmith.

chemia
Jesienią 2015 roku płyta ukazała się w całej Europie, zbierając wysokie oceny, a każdy kolejny singiel trafiał na szczyt listy przebojów największej rockowej stacji w Polsce. Koncertowa promocja „LET ME” rozpoczęła się serią koncertów w Polsce, gromadząc setki fanów i odnosząc niespodziewany sukces nie tylko ten frekwencyjny. W Europie zespół promował LET ME, występując u boku zespołu SKINDRED. W lutym 2016 roku album pojawił się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Zespół został nominowany w sześciu kategoriach w plebiscycie „Teraz Najlepsi 2015” w miesięczniku Teraz Rock, a w plebiscycie Antyradia zdobył tytuł najlepszego polskiego zespołu! Singiel I love you so much Chemii został wybrany zdaniem słuchaczy jako najskuteczniej budzący utwór rockowy w Trójkowy Budzik Radiowej Trójki!!!

Rozkład godzinowy koncertu:

18.00 – otwarcie klubu

19.30 – Chemia

20.45 – Bring Me The Horizon

Źródło:materiały organizatora