Jonathan Davis i Sixx:A.M. spotkają się z fanami!

Jonathan Davis (Korn) oraz grupa SIXX:A.M. spotkają się z fanami podczas wydarzenia Power Festival, które już 7 czerwca odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Artyści będą rozdawać autografy w strefie Monster Energy, partnera imprezy. Sesje autografów będą otwarte dla wszystkich uczestników Power Festival.

7 czerwca w Atlas Arenie na jednej scenie zaprezentują się światowe legendy ciężkiego brzmienia: Korn, Megadeth, Sixx:A.M, a także reprezentanci polskiej sceny alternatywnej: Scream Maker oraz Chassis. Zróżnicowany line-up wydarzenia został przygotowany z myślą o kombinacji stylów, oscylujących wokół szeroko pojętej muzyki hard-rockowej, a także thrash oraz nu metalowej.

Z myślą o wszystkich fanach formacji Korn oraz Sixx:A.M. zaplanowano wyjątkowe spotkania artystów z fanami, w ramach których wszyscy uczestnicy Power Festival będą mieli wyjątkową okazję, by zdobyć autograf muzyków!

Plan spotkań:

20.00-20.30 Jonathan Davis

21.00-21.30 SIXX:A.M.

Jonathan Davis to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci mocnych brzmień, lider zespołu Korn, o którym mówi się, że zmienił oblicze współczesnej muzyki rockowej. Pierwsze sześć albumów studyjnych grupy rozeszło się w nakładzie 35 milionów płyt na całym świecie i przyniosło dwie statuetki Grammy oraz wypełnione hale koncertowe na całym świecie. Sam Davis został sklasyfikowany na 16 miejscu listy 100 najlepszych wokalistów metalowych wszech czasów według “Hit Parader”.

korn
SIXX:A.M. jest zespołem powstałym w 2007 roku, w którego skład wchodzą legenda światowej sceny rockowej – Nikki Sixx, DJ Ashba (grający do niedawna w Guns N’Roses) oraz James Michael (współpracujący m.in. z Mötley Crüe). Obecnie zespół promuje swój przebojowy album “Prayers For The Damned”, który ukazał się w kwietniu tego roku. Występ na Power Festival to pierwsza wizyta Sixx.A.M. w Polsce.

sixam
Power Festival odbędzie się 7 czerwca 2016 roku. Bilety na to wydarzenie można zakupić poprzez strony: prestigemjm.com, www.eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Źródło:materiały organizatora