Koncertowe DVD z fragmentami występu Judas Priest z Gdańska już w sprzedaży!

Ostatnia trasa Judas Priest – w ramach której zespół w ub. roku aż dwukrotnie wystąpił w Polsce (27 czerwca w Łodzi i 10 grudnia w Gdańsku) – zaowocowała nowym wydawnictwem koncertowym zarejestrowanym w Niemczech (1 sierpnia 2015 r. podczas Wacken Festival) – „Battle Cry”.

Dodatkową niespodzianką są 3 koncertowe utwory bonusowe – Screaming For Vengeance, The Rage ii Desert Plains – nagrane na koncercie w Gdańsku . Trasa koncertowa Judas Priest promująca ich 17. album studyjny – „Redeemer of Souls”, była jedną z najintensywniejszych w całej dotychczasowej karierze zespołu – 130 występów w 33 krajach, z setlistą utworów, w której znalazły się praktycznie wszystkie największe klasyki z ich dyskografii. Teraz fani mogą doświadczyć jeszcze raz emocji towarzyszących im na tych koncertach dzięki najnowszemu wydawnictwu Judas Priest – „Battle Cry”, które ukazuje się 25 marca na CD, DVD oraz Blu-ray’u nakładem należącej do Sony Music, wytwórni Columbia Records.

Materiał na “Battle Cry” został zarejestrowany 15 sierpnia 2015r. podczas festiwalu Wacken w Niemczech przed 85-tysięczną publicznością i dostępny będzie na nośnikach CD (15 utworów), a cały koncert (94 minuty) ukaże się na Blu-ray oraz DVD , które wzbogacono o 3 utwory bonusowe (nagrane podczas koncertu w Ergo Arenie w Gdańsku 10 grudnia 2015r.). Po raz pierwszy od 7 lat wszystkie największe hity zespołu znalazły się na jednym wydawnictwie!

Tracklista:

1) BATTLE CRY INTRO

2) DRAGONAUT

3) METAL GODS

4) DEVIL’S CHILD

5) VICTIM OF CHANGES

6) HALLS OF VALHALLA

7) TURBO LOVER

8) REDEEMER OF SOULS

9) BEYOND THE REALMS OF DEATH

10) JAWBREAKER

11) BREAKING THE LAW

12) HELL BENT FOR LEATHER

13) THE HELLION

14) ELECTRIC EYE

15) YOU’VE GOT ANOTHER THING COMING

16) PAINKILLER

17) LIVING AFTER MIDNIGHT

Utwory bonusowe: (Nagrane na koncercie w gdańskiej ERGO ARENIE, 10 grudnia, 2015)

1) SCREAMING FOR VENGEANCE

2) THE RAGE

3) DESERT PLAINS